Site

Something ends, something begins

29. května 2010 v 16:17 | Katie
Jsem hrozná, ale prostě nemůžu jinak. Tenhle blog už mě delší dobu nebaví a nejsem tu spokojená. Taylor je super a furt ho budu mít ráda, ale tenhle blog končí. Ale pokud byste mě chtěli zastihnout, vracím se na svůj bývalý blog, kteý jsem měla před tímto. (here) Pokud jde o affíky, ráda bych si nechala ty, kteří už byli mými afss na tamtom blogu a teď zůstali, takže pokud by Vám to nevadilo, tak napište :) a moc ráda bych si nechala dva nové oblýbené affíky, takže pokud by Vám to nevadilo, opět napiště. No nic já se loučím a hodně štěstí s blogy :) Vaše Katie. Affs,které si chci nechat:

New Layout

16. května 2010 v 16:49 | Katie
By Amee Lone: Just-Graphic-4U.blog.cz
Tak máme nový layout. Musím za něj poděkovat Amee :D Je moc pěknej, už to chtělo změnu. Jak se líbí Vám?

Omluva :)

8. května 2010 v 13:18 | Katie
Ahojky, po dlouhé době zase článek na blogu. Nějak jsem teď neměla čas a hlavně se mi ani moc přidávat nechctělo. Teď už mi to trošku chybí, takže by blog měl normálně fungovat. Omlouvám se hlavně Affs, opět zase začnu obíhat :) Jen jsem Vás chtěla upozornit, že si teď dávám volnější režim, takže tu nebudou články každý den, ale když se mi bude chctít. Snad Vám to nebude vadit. xoxo Katie
TaylorLautner-fan.blog.cz

Welcome ♥

31. března 2010 v 19:19 | Katie ft. Amee Lone
Tímto bych Vás ráda přivítala na jediné české stránce o talentovaném herci tayloru lautnerovi, kterého můžete znát jako Jacoba Blacka z Twilight Ságy. Najdete zde nejnovější, ale i starší informace, moho fotek a videí, která se týkají ať už Taylora samotného, nebo jeho filmů. Doufáme, že se Vám tu bude líbit a brzy se vrátíte. Vaše Katie & Amee Lone :)
 
 

Reklama